۰

برندگان بخش مد و لباس دهمین دوره جشنواره فجر

زینب صمدیان کیست
بازدید 761

 یکی از جشنواره‌هایی که هر ساله در ایران برگزار می‌شود، جشنواره مد و لباس فجر است. در این جشنواره طراحان لباس و پارچه آثار و طراحی‌های مربوط به خود را به نمایش می‌گذارند. دهمین جشنواره مد و لباس فجر در سال ۱۳۹۹ در ایران برگزار شد. برگزیده جشنواره مد و لباس فجر در زمینه‌های گوناگون انتخاب شد. در ادامه می‌خواهیم مهم‌ترین برندگان این جشنواره را در دهمین دوره این جشنواره بیان کنیم. از مهم‌ترین برندگان این جشنواره می‌توان به کلثوم سلحشور اشاره کرد. که توجه بسیار زیادی را در بین افراد علاقه مند به طراحی مد و لباس جلب کرد. برگزیدگان این جشنواره عبارت‌اند از کلثوم سلحشور و زینب صمدیان و فائزه حسن شاهی و مریم و فلاح زاده که توانستند نظر داوران را جلب کنند. در ادامه کلثوم سلحشور و دیگر برندگان را معرفی می‌کنیم.

برندگان بخش مد

کلثوم سلحشور کیست ؟

کلثوم سلحشور فردی بود که به عنوان برنده دهمین جشنواره مد و لباس فجر در بخش طراحی لباس به عنوان سومین نفر برگزیده شد. او یکی از هنرمندان معروف شهر بابل است و کارهای طراحی پارچه را بسیار عالی انجام داده است. این هنرمند مطرح ایرانی توانست با درخشش زیاد در دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر که در روز دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ در تالار وحدت تهران برگزار شد، عنوان انتخاب ویژه هیات داوران را کسب کند و در نهایت از سوی دکتر صالحی، وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی در دولت دوازدهم مورد تقدیر زیادی قرار بگیرد.

پس از کسب موفقیت در کسب جایزه طراحی پارچه افراد زیادی او را مورد تلاش و تقدیر قرار دادند. از جمله این‌که محمدی فیروز رجایی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابل را به سرکار خانم کلثوم سلحشور تبریک گفت. این خانم در حال حاضر مسئول انجمن طراحان مد و لباس اسلامی شهرستان بابل است. موفقیت‌های بسیار زیادی در طراحی لباس به دست آورده است. پارچه‌هایی که ایشان طراحی کرده‌اند، زیبایی بسیار زیادی به لباس‌های شما می‌دهد و به عبارتی یکی از قابل تحسین‌ترین پوشاک را در میان تمام لباس‌ها ایجاد می‌کند.

کلثوم سلحشور برنده جشنواره فجر

زینب صمدیان طراح

زینب صمدیان: خانم زینب صمدیان یکی از دیگر طراحان بسیار مشهور لباس و پارچه بود. ایشان از افراد برگزیده جشنواره مد و لباس فجر بود و توانست رتبه دوم را در بخش طراحی پارچه خانم‌ها از داوران جشنواره کسب کند. این خانم در واقع از دانش آموختگان گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه الزهرا بود و مهارت بسیار زیادی در زمینه طراحی پارچه کسب کرده بود. نتیجه این آموخته‌ها در کسب رتبه دوم بخش طراحی پارچه خانم‌ها نشان داده شد. زینب صمدیان طراحی پارچه را با زیبایی بسیار زیادی انجام می‌دهند و بهترین لباس‌ها را با بهترین ترکیب رنگی طراحی می‌کنند. از این رو در آخرین جشنواره مد و لباس فجر دارای جایگاه مناسبی بودند.

فائزه حسن شاهی: سرکار خانم فائزه حسن شاهی یکی از افراد دیگری بود که توانست در دهمین جشنواره مد و لباس فجر جوایز مناسبی به دست بیاورد. فائزه حسن شاهی موفق شد در بخش طراحی پارچه به رتبه سوم در این جشنواره دست یابد. ایشان طراحی پارچه را بسیار عالی انجام دادند. افراد بسیار زیادی از داوران روش طراحی پارچه او را مورد تحسین قرار دارند. به همین دلیل او به عنوان برگزیده جشنواره مد و لباس فجر در بخش طراحی پارچه با کسب رتبه سوم شناخته می‌شود.

زینب صمدیان کیست

برگزیده بخش طراحی لباس جشنواره فجر

 فاطمه اصغری سلیمانیخانم فاطمه اصغری سلیمانی یکی از افراد دیگری بود که توانست جایزه مناسبی را در بخش طراحی از داوران دهمین جشنواره مد و لباس فجر به دست آورد. در واقع لباس فاطمه اصغری سلیمانی توانست رتبه اول را در بخش طراحی لباس کسب کند.این خانم دارای استعداد بسیار زیادی در طراحی انواع لباس زنانه و مردانه است. از این رو افراد بسیار زیادی شیوه طراحی خانم فاطمه اصغری سلیمانی را پذیرفتند. رتبه اول را در طراحی لباس به او دادند. این طراح لباس‌های سنتی، تندیس طاووس طلایی جشنواره مد و لباس فجر را توانست به دست بیاورد. این هنرمند مازندرانی بسیار خلاق با همکاری گروه هنری خود در دهمین جشنواره مد و لباس فجر شرکت کرد. از نگاه داوران جشنواره فجر، به عنوان برگزیده جشنواره مد و لباس فجر شناخته شدند.

طبق نظر کارشناسان در طراحی این جلیقه بسیار منحصر به فرد و دست دوز لباس فاطمه اصغری سلیمان، از بیست و هشت مدل پارچه استفاده شده است. هم‌چنین در تولید جلیقه دست دوز به طور خاص از ضایعات نساجی استفاده شده است. پارچه‌های استفاده شده در این لباس‌ها، از نظر طراحی و دوخت و نحوه استفاده از آن، سرشار از خلاقیت و نوآوری بسیار زیادی هستند. در واقع در سال ۱۳۹۹، ۲ هنرمند از استان مازندران در جشنواره مد و لباس فجر شرکت کردند. یکی از آن‌ها سرکار خانم فاطمه اصغری سلیمانی بود. نفر دیگر خانم زایر امانی بود. جایزه طاووس طلایی این خانم طراح به عنوان یکی از افتخارات در طراحی مد و لباس ثبت خواهد شد.

فائزه حسن شاهی

آشنایی با مریم فلاح زاده

مریم فلاح زاده: سرکار خانم مریم فلاح زاده یکی از دیگر افراد برگزیده جشنواره مد و لباس فجر بود که به عنوان رتبه دوم بخش طراحی لباس از سوی داوران این جشنواره برگزیده شد. در واقع خانم کلثوم سلحشور در رتبه بعد از خانم مریم فلاح زاده در بخش طراحی لباس قرار داشت. ایشان طراحی لباس را بسیار عالی و زیبا انجام داد و داوران بسیار زیادی را مجذوب خود کرد. به همین دلیل است که لباس مریم فلاح زادهدر رتبه پس از لباس فاطمه اصغری سلیمانی و در رتبه پیش از کلثوم سلحشور قرار گرفت.

برگزیدگان جشنواره مد و لباس فجر

در دهمین جشنواره مد و لباس فجر بخش‌های دیگری نیز وجود داشتند. به برخی افراد در هر یک از بخش‌ها، جوایزی اختصاص داده شد. در بخش تصویر سازی لباس اجتماع بانوان خانم‌های نسیم امیدیان و پریسا قهرمانی رتبه‌های اول و دوم را به دست آوردند. زینب کاویانی نیز رتبه سوم را کسب کرد. در بخش تصویرسازی عفاف و حجاب، خانم لیلا گلرخ شایسته تقدیر شد. در بخش لباس اجتماع بانوان در این دوره، پریناز فرحناک و مینا دامن کشان رتبه‌های اول و دوم را به دست آوردند.

در بخش چادر، سحر تلقانی، راضیه مظاهری و لیلا گلرخ رتبه‌های اول تا سوم برگزیده جشنواره مد و لباس فجر را کسب کردند. در بخش لباس اجتماع بانوان، گروه مهدا از تهران، گروه دریس از تهران. گروه جهان نمای سپهر از اصفهان رتبه‌های اول تا سوم را توانستند به دست بیاورند. در بخش عفاف و حجاب نیز گروه‌های ال سی لند از تهران. گروه ضیافت از تهران و گروه المیرا از ایلام موفق شدند رتبه‌های اول تا سوم را در این قسمت کسب کنند.در بخش‌های دیگر نیز جوایز دیگر به افراد برگزیده جشنواره مد و لباس فجر اهدا شد.

 مریم فلاح زاده جشنواره فجر

خرید روسری و شال

در این جا سعی کردیم شما را با افراد برگزیده جشنواره مد و لباس فجر در دهمین جشنواره مد و لباس فجر که در اسفند ۱۳۹۹ برگزار شد، آشنا کنیم. از جمله این برندگان خانم کلثوم سلحشور بود که طراحی پارچه آن بسیار مورد تحسین قرار گرفت. هم‌چنین افراد دیگری مانند مریم فلاح زاده نیز وجود داشتند. هر کدام توانستند جوایزی را از دهمین جشنواره کسب کنند. حال که با مهم‌ترین طراحان پارچه و لباس آشنا شده‌اید. پیشنهاد می‌شود که برای خرید روسری و خرید شال از فروشگاه بانک روسری اقدام کنید و بهترین لباس ممکن را به تن کنید.

بانک روسری امکان طراحی روسری و چاپ روسری را با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید چاپ روسری و خرید طرح روسری را با کیفیت و قیمت بسیار مناسب انجام دهید. بهترین تجربه را از تهیه روسری و شال داشته باشید. برای خرید روسری و خرید شال بر روی لینک کلیک کنید تا وارد صفحه سفارش و خرید شوید.

برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[کل: ۰ میانگین: ۰]

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع سایت مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاپ آپ خرید روسری