این روزها ارائه اقلام تبلیغاتی یکی از به روزترین روش‌های تبلیغات کسب و کارهای مختلف است. با رشد و توسعه روش‌های مختلف چاپ و به تبع آن کاهش هزینه‌های چاپ، کالاهای چاپی جای خود را در میان انواع اقلام تبلیغاتی پیدا کرده‌اند. بسیاری از شرکت‌ها این روزها در رویدادهایی که برگزار می‌کنند از چاپ تیشرت یا چاپ روی شال برای کارکنان خود استفاده می‌کنند. همچنین شرکت‌ها و موسسات مختلف از جمله بانک‌ها، شرکت‌های خصوصی و … برای تهیه لباس فرم کارکنان خود از چاپ تیشرت، چاپ شال و روسری استفاده می‌کنند.

طرح چاپ شده بر روی این روسری‌ها می‌توانند یک طرح اختصاصی جهت منحصر به فرد کردن یک کسب و کار باشد یا صرفا از لوگو و شعار شرکت جهت چاپ استفاده شود.

جنس پارچه

در گذشته تنوع پارچه‌ها به عنوان یک بستر چاپ زیاد نبود ولی امروزه تقریبا از تمامی اجناس پارچه و مخصوصا روسری می‌توان جهت تولید و فروش استفاده کرد. در به کارگیری پارچه به عنوان بستر چاپ روسری باید این نکته را در نظر گرفت که میزان پلی استر به کار رفته(درصد پلی استر) در پارچه بالا باشد. معمولا جهت چاپ از روسری نخی، روسری ساتن و روسری ابریشمی استفاده می‌شود.

رنگ روسری برای تولید

در هنگام چاپ ، پارچه‌ها از نظر رنگ به دو دسته سفید و رنگی تقسیم می‌شوند. به هنگام چاپ روسری سفید، چاپ به صورت کامل بر بسترچاپ که همان روسری است، می‌نشیند و یا به اصطلاح به خورد آن می‌رود. در حالی که در چاپ روسری رنگی، چاپ به صورت لیبل و با حرارت ۳۰۰ درجه سانتیگراد بر روی روسری زده می‌شود.

انواع چاپ روسری ؛ از چاپ  دیجیتال تا چاپ سابلیمیشن

 در چاپ روسری از روش‌های مختلفی مانند چاپ دیجیتال، چاپ سابلیمیشن، چاپ قالبی، چاپ باتیک و چاپ اسپری استفاده می‌شود. جهت آشنایی بیشتر با انواع روش‌های چاپ پارچه دو مقاله ما با عنوان چاپ مستقیم و چاپ غیر مستقیم را از دست ندهید.

طراحی روسری

واحد طراحی بانک روسری ایران همواره با حجم بالایی از سفارشات جهت طراحی برای برندهای مختلف روبرو بوده است. به منظور افزایش سرعت طراحی و همینطور افزایش کیفیت، واحد طراحی بانک روسری ایران از روش به روز و خلاقانه‌ای به نام نقاشی دیجیتال جهت خلق طرح‌های خود استفاده می‌کند. در این روش طراح با استفاده از قلم نوری یا ماوس به آفرینش آثار هنری با سرعت چشمگیری به نسبت طراحی با نرم‌افزارهای طراحی می‌پردازد.

برای طراحی روسری دلخواهتان می‌توانید به صفحه ثبت سفارش طراحی روسریمراجعه کنید.

 

فرم ثبت سفارش طرح در بانک روسری ایران

فرم ثبت سفارش طرح در بانک روسری ایران

چاپ روسری

بانک روسری ایران با بهره‌گیری از کادر تخصصی و مجرب و همچنین استفاده از ابزارآلات و ماشین‌های چاپ با بهره‌گیری از فناوری‌های سطح بالا(های تک)، اولین و تنهاترین مرکز تخصصی چاپ دیجیتال روسری در ایران به شمار می‌رود.

برای ثبت نام سفارش چاپ به صفحه ثبت سفارش چاپ روسریمراجعه کنید.

 

فرم سفارش چاپ روسری در بانک روسری ایران

فرم سفارش چاپ روسری در بانک روسری ایران

 

فرایند ثبت سفارش چاپ روسری در بانک روسری ایران

چاپ روسری , چاپ شال , چاپ انواع روسری , طراحی روسریاینفوگرافی فرآیند چاپ روسری در بانک روسری ایران

 

بانک روسری ایران با بهره‌گیری از کادر تخصصی و مجرب و همچنین استفاده از ابزارآلات و ماشین‌های چاپ با بهره‌گیری از فناوری‌های سطح بالا (های تک)، اولین و تنهاترین مرکز تخصصی چاپ روسری در ایران به شمار می‌رود.

برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[کل: ۸ میانگین: ۵]