۰

چاپ شال تبلیغاتی و شال سازمانی

بازدید 805

چاپ شال و روسری خدمتی در جهت پیشبرد اهداف مارکتینگ

در دنیای امروز که تبلیغات حرف اول را در معرفی کسب و کارها و سازمان ها می زند، توانایی معرفی برند یا به اصلاح کارشناسان حوزه بازاریابی و فروش، برندینگ اصلی بس مهم و حیاتی می باشد.

یکی از راهکارهای موثر در جهت معرفی برند یا برندینگ استفاده از لوگو و رنگ سازمانی در تبلیغات است به نحوی که مخاطب در گذر زمان ، هنگامی که با یک رنگ یا لوگو خاص مواجه می شود ناخودآگاه اسم و نام یک برند در ذهن اش تداعی شود.

سازمان هایی که این مهم را به خوبی دریافته اند سعی می کنند حتی در پوشش پرسنل خود نیز از این اصل استفاده کند و به همین منظور زمانی که قصد حضور در نمایشگاه ها، همایش ها، ایونت ها و یا هر رویداد دیگری را دارند، که آنها را در معرض دید مشتریان شان قرار می دهد. لباس هایی متحد شکل با رنگ سازمانی و چاپ لوگو خودشان طراحی و سفارش می دهند.

 چاپ شال سازمانی گامی مثبت در جهت برندینگ

برای پرسنل خانم یکسان سازی پوشش معمولا بصورت چاپ شال با رنگ سازمانی یا چاپ لوگو بر روی شال انجام می گیرد و برای آقایان پیراهن، تیشرت یا چاپ شال دورگردن انتخابی است که مدیران مارکتینگ برای معرفی برند خود انجام می دهند.

اما چاپ شال و روسری تنها برای استفاده به عنوان چاپ شال تبلیغاتی کاربرد ندارد بلکه در بعضی از سازمان ها که تمایل به یکسان سازی پوشش منابع انسانی وجود دارد نیز می توان با چاپ شال و روسری  با رنگ یا لوگو سازمانی گامی مثبت در جهت یکسان سازی پوشش پرسنل برداشت.

مدیران خوش ذوق به منظور هویت بخشی به سازمان خود با استفاده از لباس های متحد الشکل یکپارچگی و یکسانی را برای پرسنل بوجود می‌آورند که در جوامع مدرن این پوشش یکسان برای افراد شاغل در یک سازمان سبب ایجاد وجه تمایز، تشخص و همبستگی بین پرسنل می‌شود.

یکسان سازی پوشش باعث از بین رفتن اختلاف طبقاتی بین پرسنل یک سازمان می شود و پرسنل  از هر طبقه و گروهی با لباسی متحدالشکل در محل کار حاضر می‌شوند که این موضوع سبب می‌شود هویت فرد بصورت سازمانی و گروهی و از طریق پوشش همسان مشخص شود.

چاپ شال متحد الشکل برای پرسنل خانم یک مجموعه سبب می شود تا وقت کارکنان به رنگ ، مدل و طرح شال سایر همکاران شان معطوف نشود که علاوه بر بالا بردن راندمان کار شخصیت حقوقی را برای پرسنل رقم می زند و همچنین ارباب رجوع ها در مواجه با این پرسنل به جای اینکه با شخصیت و طبقه اجتماعی آن افراد در تماس باشد با سمت سازمانی و هویت سازمانی آن افراد مواجه می‌شوند.

چاپ شال، ارزان ترین راه برندینگ و تعریف هویت سازمانی

برندینگ یا هویت بخشی سازمانی با استفاده از چاپ شال و روسری را امروزه با توجه به در دسترس بودن دستگاه چاپ روسری و شال و هزینه نسبتا مناسب خدمات چاپ روسری و شال نمی‌توان تنها معطوف به سازمان ها و شرکت های بزرگ دانست بلکه کسب و کارها و گروه های کوچک کاری نیز تمایل نسبتا زیادی به استفاده از خدمات چاپ شال زنانه نشان داده‌اند. برای مثال می‌توان به چاپ شعر روی شال نوازندگان در کنسرت‌ها یا چاپ لوگو روی شال معرفی کنندگان محصولات جدید در هایپر مارکت‌ها و فروشگاه‌های بزرگ اشاره کرد.

برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[کل: ۱ میانگین: ۵]

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع سایت مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاپ آپ خرید روسری