۰

۹ روش‌ جالب بستن شال زنانه

بازدید 2211

شال یکی از محبوبترین پوشش‌های سر بانوان در جامعه ماست. این محبوبیت در دختران نوجوان و جوان بیش از سایر بانوان دیده می‌شود. متفاوت بودن در عین استفاده از پوشش یکسان می‌تواند حس خاص بودن را در هر فرد تقویت کند. اگر شما هم به دنبال خاص بودن هستید، با استفاده از این روش‌های بستن شال، متفاوت بودن را تجربه کنید.

بستن شال با یک طرف آزاد

 با توجه به عکس متوجه می‌شوید که این مدل بستن شال بسیار ساده است و البته زمان زیادی نیز نیاز ندارد. ابتدا شال را به دو قسمت تقسیم می‌کنیم. یک سمت شال باید بلند‌تر از سمت دیگر آن باشد. با کمک سنجاق شال را محکم می‌کنیم و سمت باند‌تر را به دور سر می‌چرخانیم و مانند تصویر مرتب و محکم می‌کنیم.

بستن شال با استفاده از سنجاق سر

 در این روش از مدل بستن شال دخترانه، شال را بعد از سر کردن از پشت به هم مانند طناب یک تاب می‌دهیم. در مرجله بعد یکی ار رشته‌های تابیده را در بالای سر مانند تصویر بپیچید و محکم کنید. حال رشته باقی مانده را از چانه عبور می‌دهیم و مانند تصویر می‌بندیم. می‌توانید با کمک گل سر یا سنجاق‌های زیبا جلوه این نوع بستن شال را بیشتر کنید.بیشتر بخوانید: آموزش بستن روسری لبنانی

با این روش سال خود را سریع تر از همیشه ببندید

 

بستن شال با این روش بسیار سریع انجام می‌شود. ابتدا شال را به دو قسمت غیر مساوی تقسیم می‌کنیم. با کمک سنجاق در زیر چانه محکم می‌کنیم. حالا سمت بلند‌تر شال را به پشت سر می‌آوریم و محکم می‌کنیم.

شال ساده مجلسی

با نگاه کردن به تصویر به راحت بودن این مدل از بستن شال پی می‌برید. ابتدا شال را سر می‌کنید و یکی از سمت‌های شال را در کنار گوش محکم می‌کنید و سمت دیگر را در زیر چانه محکم می‌کنید. حال باقی مانده آن قسمت که در زیر چانه محکم کردید را به پشت گردن برید و از سمت دیگر شانه به جلو بیاورید و محکم کنید.

مدل بستن شال دخترانه

 

 ابتدا شال را با تقسیم به دو قسمت بزرگتر و کوچکتر ساده سر می‌کنید و در کنار گوش هر دو سمت را محکم کنید. حالا قسمت بلند‌تر را از پشت گردن به سمت زیر طرف مخالف می‌برید و با وسط قسمت کوچکتر را با قسمت بلند‌تر شال گره می‌زنید. مجدد قسمت بلند‌تر به سمت اول خود باز می‌گردانید. از زیر چانه مابقی قسمت بلند‌تر را عبور دهید و محکم کنید.بیشتر بخوانید: آموزش بستن توربان با روسری و شال

روش بستن شال ساده

 

یکی از ساده‌ترین روش‌های بستن شال را در این قسمت مطرح میکنیم. شال را ساده سر کنید  و در بالای سر محکم کنید. هر دو قسمت شال را به یک سمت بیاورید. حال با فاصله از زیر چانه عبور دهید و روی سر بگذارید. مجدد محکم کنید. حال بلقی مانده شال را گره تزئینی بزنید.

شال خود را گره بزنید

 

 شال را مانند موارد قبل ساده سر کنید و محکم کنید. با کمک سنجاق دو قسمت میانی شال را به هم وصل کنید. سپس قسمت وصل شدهرا به پشت گردن خود انتقال دهید. مدل بستن شال شما به راحتی تمام شد! می‌توانید مدل را به همین صورت نگه دارید و یا با کمک گیره‌های تزئینی قسمت‌های جلو شال را به هم وصل کنید.

مدل بستن شال ساده و مجلسی

 

 با یک نگاه به تصویر متوجه سادگی این مدل نیز خواهید شد. شال را به صورت غیر مساوی به دو قسمت کوچک‌تر و بزرگ‌تر، تقسیم کنید. قسمت کوچک‌تر را در زیر چانه محکم کنید. قسمت بزرگتر را با چرخش شال به دور گردن ادامه دهید و سپس در زیر لایه‌های قبلی محکم کنید.

مدل بستن شال ساده و اسپرت

 

 در این مدل نیز شال را ساده و با تقسیم غیر مساوی سرتان کنید. در زیر چانه شال را محکم کنید و لایه کوچک‌تر را به پشت سرتان انتقال دهید. سپس مابقی را نیز در همان جهت به پشت سر انتقال دهید و با کمک گیره محکم کنید.

 

منبع: اصفهان امروز

برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[کل: ۲ میانگین: ۲]

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع سایت مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاپ آپ خرید روسری