۰

رنگ سال ۱۴۰۰ شال و روسری چیست؟

رنگ شال و روسری در سال ۱۴۰۰
بازدید 974

 

هر سال مؤسسه پنتون یک رنگ را به عنوان رنگ سال انتخاب می‌کند. معمولا افرادی که به دنبال مد روز هستند و اشخاص شیک پوش سعی می‌کنند، رنگ انتخابی سال را در پوشش و لباس خود به کار ببرند. در سال ۱۴۰۰ نیز با توجه به مدل‌های شیک و جدید می‌توانید رنگ سال شال و روسری را در لباس پوشیدن خود به کار ببرید.

رنگ مد سال ۱۴۰۰ چیست؟رنگ سال شال و روسری در 1400 چیست؟

مؤسسه پنتون امسال دو رنگ را به عنوان رنگ سال ۲۰۲۱ انتخاب کرده است. دلیل انتخاب این دو رنگ مرتبط به بیماری کرونا و حال و هوای آن در جهان بوده است. دو رنگ انتخابی این مؤسسه رنگ خاکستری و زرد روشن هستند. مسلما انتخاب زرد و خاکستری روشن به عنوان رنگ سال شال و روسری بسیار جذاب می‌باشد.

رنگ خاکستری انتقال دهنده قدرت، پایداری و تفکر است و رنگ زرد نیز سبب بوجود آمدن احساس خوش بینی و گرما در انسان می‌شود.

رنگ سال شال و روسری

رنگ‌های زرد و خاکستری به راحتی با هم ترکیب می‌شوند و ست زیبایی به وجود می‌آورند. از شال و روسری زرد و خاکستری در استایل خود استفاده کنید و از زیبایی و جذاب بودن آن لذت ببرید.

بنابراین رنگ سال ۲۰۲۱ شال و روسری یا رنگ سال ۱۴۰۰ شال و روسری زرد روشن و طوسی روشن هستند و به جای انتخاب این دو رنگ در کل استایلتان می‌توانید فقط شال و روسری‌تان را از این دو رنگ انتخاب کنید. بدین صورت شال و روسری مد روز را در استایل‌تان استفاده کرده‌اید.

دلیل انتخاب این دو رنگ توسط پنتون

هر سال قبل از شروع جشن‌های میلادی، موسسه پنتون رنگ سال را انتخاب می‌کند. امسال هم رنگ سال ۲۰۲۱ را قبل از شروع سال میلادی انتخاب کرد. این رنگ در ایران نیز در سال ۱۴۰۰ به عنوان رنگ سال در نظر گرفته می‌شود و طراحان و تولید کنندگان از آن در تولید محصولات خود استفاده می‌کنند. اما دلیل انتخاب این رنگ توسط این مؤسسه چه بود؟

همان طور که پیش تر هم ذکر کردیم؛ در سال ۲۰۲۰ مردم با سختی‌های زیادی به دلیل وجود کرونا در طی سال دست و پنجه نرم کردند. بیماری کرونا شرایط را برای مردم بسیار سخت کرده است و مؤسسه پنتون با توجه به شرایط کلی مردم جهان و پدیده‌های کره زمین اقدام به تعیین رنگ سال می‌نماید. رنگ سال ۲۰۲۱ نیز توسط این مؤسسه زرد و خاکستری روشن انتخاب شد.

زیرا رنگ زرد نشان دهنده نشاط و تداعی کننده گرما است به طوری که انرژی بی انتهای خورشید را نمایش می دهد. به وجود آمدن گرما و شادابی در افراد بعد از گذراندن دوران دشوار بیماری کرونا الزامی است تا قادر باشند روزهایی شاد و پر نشاط را تجربه کنند.  رنگ خاکستری نیز نشان‌دهنده خونسردی و مقاومت است. ترکیب این دو رنگ در کنار هم نشانه دهنده و تداعی کننده احساسات و تمایلات بخصوصی هستند. احساس امید به زندگی و نشاط و گرمی از جمله احساساتی هستند که این دو رنگ در کنار هم القا می‌کنند.

ترکیب دو رنگ طوسی و زرد در کنار یکدیگر در سال ۲۰۲۱ می‌تواند نشان دهنده‌ی بخشیدن جسارت به روحیه مردم در کل جهان باشد. این ترکیب همچنین در سال ۲۰۲۱ یا ۱۴۰۰ نشان دهنده انعطاف پذیری نیز هست. از دیگر احساساتی که ترکیب این دو رنگ و قرار گرفتن آنها کنار هم ایجاد می‌کنند، حس خوش بینی و امید است که در دوران سخت گذشته و پیش رو به مردم هدیه خواهد شد.

بروزترین مدل‌های شال و روسری در سال ۱۴۰۰

روسری و شال گل‌دار در سال جدید

یکی از ترندهای سال ۱۴۰۰ به کار بردن طرح‌ها و مدل‌های گلدار در لباس، کیف، کفش یا روسری است. این ترند در روسری و شال چشمگیرتر است. در طرح‌های شال و روسری سال ۱۴۰۰ از طرح‌های گل خیلی ریز یا خیلی درشت استفاده شده است. می‌توانید یک روسری یا شال با گل‌های ریز زرد تهیه کنید که در کنار ترند تزیینات گل، از رنگ سال هم بهره برده باشید.

روسری‌های راه راه برای سال ۱۴۰۰

از دیگر ترندهای مطرح سال ۲۰۲۱ طرح‌های راه راه است. در گذشته طرح‌های ببری یا زبرا مد بودند اما در سال جدید این طرح‌ها با طرح‌های راه راه جایگزین شده‌اند.

شال و روسری سال ۱۴۰۰ با طرح شطرنجی

در سال‌های اخیر شال و روسری با طرح شطرنجی خیلی ترند شده و معمولا در طرح‌های شطرنجی سیاه و سفید، ردی از طرح گل نیز مشاهده می‌گردد.

رنگ سال شال و روسری ۱۴۰۰

استفاده از رنگ سال در طرح‌ و رنگ شال و روسری نیز انتخاب خوبی است زیرا دو رنگ طوسی و زرد در شال و روسری جلوه‌ای ویژه دارند و مسلما استایل و تیپ شما را جذاب تر و زیباتر خواهند ساخت. می‌توانید یک مانتو یا کت طوسی را با شال یا روسری رنگ سال ست کنید و از شال یا روسری زرد برای ایجاد هارمونی شیک بین مانتو و شال استفاده کنید.

 

برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[کل: ۰ میانگین: ۰]

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع سایت مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاپ آپ خرید روسری