رنگ سال 2023 چیست؟
بازدید 323
Scarfbank 129 روز پیش
بدون دیدگاه

رنگ سال ۲۰۲۳ چیست؟ رنگ سال ۱۴۰۲ چه چیزی است؟

موسسه رنگ پنتون (Pantone) واحد تجاری در پنتون است که برترین رنگ‌های فصلی را برجسته می‌کند، رنگ سال را پنتون انتخاب می‌کند، روند رنگ‌های جهانی را پیش‌بینی می‌کند و به شرکت‌ها در مورد رنگ برای هویت بصری محصول و برند مشاوره می‌دهد. از طریق پیش‌بینی‌های روند فصلی، روان‌شناسی رنگ‌ها و مشاوره رنگ، مؤسسه رنگ پنتون با برندهای جهانی همکاری می‌کند تا به طور موثر از قدرت، روانشناسی و احساسات رنگ در استراتژی طراحی خود استفاده کنند. موسسه پنتون همچنین رنگ سال ۲۰۲۳ را نیز به زودی اعلام خواهد کرد.

بنر خرید روسری شال و روسری

مؤسسه پنتون، زبان جهانی رنگ را اعلام می‌کند و تصمیمات مهم رنگ را در هر مرحله از گردش کار برای برندها و تولیدکنندگان ممکن می‌سازد. بیش از ۱۰ میلیون طراح و تولید کننده در سراسر جهان به محصولات و خدمات Pantone برای کمک به تعریف، برقراری ارتباط و کنترل رنگ نیاز دارند. همچنین آنها به استفاده از فناوری پیشرفته X-Rite برای دستیابی به ثبات رنگ در مواد مختلف و پرداخت‌های گرافیکی و مد تکیه می‌کنند.

طراحی محصولات استاندارد توسط پنتون دارای مشخصات رنگ دیجیتال و فیزیکی و ابزار گردش کار است. موسسه رنگ پنتون استانداردهای رنگ سفارشی، هویت برند و مشاوره رنگ محصول و همچنین پیش‌بینی روند شامل رنگ سال پنتون، گزارش‌های روند رنگ باند مد، روانشناسی رنگ و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. مجوز B2B Pantone سیستم رنگ پنتون را در محصولات و خدمات مختلف ادغام می‌کند و به دارندگان مجوز اجازه می‌دهد تا با ارزش‌های تایید شده پنتون ارتباط برقرار کرده و باز تولید کنند و کارایی را برای کاربران خود بهبود بخشند. Pantone Lifestyle رنگ و طرح را در پوشاک، خانه و لوازم جانبی با هم ترکیب می‌کند.

رنگ سال 2022

رنگ سال ۲۰۲۳ چه رنگی است؟

همانطور که توسط WGSN و Pantone تأیید شده است، پیش بینی می‌شود که  رنگ سال ۲۰۲۳ Digital Lavender  باشد. در حالی که مؤسسه پنتون در سال ۲۰۲۲ ما را با یک رنگ کاملاً جدید به نام Very Peri آبی شادمانه، شادترین و گرم‌ترین آبی آشنا کرد، Digital Lavender  نیز بسیار نزدیک به Very Peri  است.

از آنجایی که هر دوی این رنگ ها بیشتر با احساس انزوا و ادغام خطوط بین دنیای دیجیتال و فیزیکی ارتباط دارند، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه Digital Lavender به عنوان رنگ سال ۲۰۲۳ می‌تواند مؤثر باشد.

رنگ مد سال 2023 چیست؟

رنگ مد سال ۲۰۲۳

پیش‌بینی‌کنندگان در Coloro و WGSN بر این باورند که Coloro: 134-67-16که همچنین به عنوان Digital Lavender شناخته می‌شود، رنگ سال ۲۰۲۳ خواهد بود.

مشتریان اکنون به دنبال رنگ‌های ظریف‌تر و پاستلی هستند که به آنها کمک می‌کند آرامش را پیدا کنند. بنابراین رنگ‌هایی که به رنگ ‌very pery نزدیک هستند، به عنوان رنگ سال ۲۰۲۳ احتمال بیشتری دارد که انتخاب شوند. رنگ‌های نزدیک به رنگ سال ۲۰۲۲، رنگ‌های لطیف اسطوخودوس هستند. رنگ اسطوخودوس نشان دهنده ثبات، آرامش و فرار دیجیتالی است، چیزهایی که همه ما به دنبال آن هستیم. رنگ اسطوخودوس همچنین دارای جنسیت است، رنگ‌های ملایم و لطیف آن، نسخه زنانه و مراقبت از خود را به ارمغان می‌آورند و نزدیک‌تر بودن به رنگ‌های آبی آن را به طور همزمان جذاب‌تر و مردانه‌تر می‌کند.

رنگ سال ۲۰۲۳ چیست

در اینجا چند نکته برای انتخاب Digital Lavender به عنوان رنگ Pantone 2023 آورده شده است:

  1. ۱. این رنگ خنثی است و به آسانی توسط همه نسل‌ها پذیرفته می‌شود.
  2. ۲. رنگ‌های دیگر موسسه پنتون برای ۲۰۲۳ شامل:

قرمز دلپذیر: که به عنوان یک رنگ حسی شناخته می‌شود

زرد آفتابی: رنگی ارگانیک و فروتن به شمار می‌رود

آبی آرام: آرامش و سکون را به ارمغان می‌آورد

  1. ۳. کووید-۱۹ نحوه مشاهده رنگ‌ها، روندها و صنعت را تغییر داده است، ما اکنون دیجیتالی‌تر شده‌ایم و به دنبال راه‌های فرار از صنعت دیجیتال هستیم، Very Peri برای ۲۰۲۲ و Digital Lavender برای سال ۲۰۲۳، داستان مشابهی را دنبال می‌کنند تا آرامش را به ارمغان بیاورند.

انتخاب رنگ سال توسط پنتون

سخن آخر

رنگ سال ۲۰۲۳ توسط مؤسسه پنتون به طور رسمی اعلام نشده است و هنوز مشخص نیست چه رنگی به عنوان رنگ سال و رنگ موی سال ۲۰۲۳ انتخاب شود. اما دیدگاه خوشبینانه‌تر و امیدوارانه‌تر از آینده، باعث شده انتخاب رنگ‌هایی که آرامش بیشتری به ارمغان می‌آورند، در اولویت قرار گیرد. برای خرید شال و خرید شال و روسری رنگ سال می‌توانند از فروشگاه بانک روسری دیدن کنید.

برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[کل: ۳۶ میانگین: ۳.۵]

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع سایت مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاپ آپ خرید روسری