به نام خالق زیبایی ها

زندگی شاد، پر از رنگ و زیبایی، آرزوی بشر در طول تاریخ بوده و هست. ما به عنوان بانک روسری بیش از یک دهه است که در تلاشیم تا سهمی هرچند کوچک در تحقق این آرزو داشته باشیم و با دمیدن روح زندگی بر بستر بی‌جان پارچه، جلوه‌ای از زندگی پرنشاط و پویا را به نمایش درآوریم.

موژان نگار به عنوان مرجع اطلاعات، دانش و تکنولوژی؛ فرآیند تامین، طراحی و تولید پوشش سر و خدمات وابسته آن، فعالیت خود را برای تجمیع و هم‌افزایی نیروی بالقوه ارکان این صنعت آغاز نموده و چشم انداز خود را تحت حمایت تک تک تولیدکنندگان و توزیع کنندگان صنعت نساجی و پوشاک، فراهم ساختن بستر توسعه روزافزون اشتغال و اقتصاد در این صنعت قرارداده است.

مجموعه موژان نگار با تکیه بر تخصص، دانش و خلاقیت تیم طراحی خود توانسته اعتماد تعداد کثیری از فعالان تولید و بازار روسری در ایران و منطقه را برای طراحی‌های جذاب و پرمخاطب جلب نماید.

حضور مستمر و به هنگام در بازارهای جهانی فناوری صنعت نساجی و آشنایی کامل با آخرین دستاوردهای نرم افزاری و سخت افزاری این صنعت، منجر به تامین، ارتقا و تولید تجهیزات چاپ پیشرفته در واحد تولید بانک روسری شده و نتیجه آن خوشنامی در ایفای تعهدات، برخورداری از امکانات و سازو کارهای لازم جهت اجرای صحیح فرآیند تولید، با رعایت کامل استانداردها در کنار تکیه و تاکید بر اصل مشتری مداری و رعایت حقوق ذینفعان و ذیربطان می‌باشد.

 حمایت از تولیدات داخلی و حفظ و حراست از کیفیت محصولات و منابع مالی مشتریان؛ انگیزه و اشتیاق وافر و تلاش بانک روسری را دو چندان کرده است.

در کنار تمام توانمندی‌های بانک روسری، تلاش برای رقابت در عرصه منطقه و بین الملل، بدون ارتقاء سطح دانش و همگام شدن با پیشرفت های جهانی و بدون وجود پایگاهی برای تعامل و هم افزایی بخش های مختلف این صنعت رو به رشد امری محال می‌دانیم و بستری را در بانک روسری ایجاد کرده‌ایم که زیرساخت‌های توسعه در کلاس جهانی با همکاری ارکان صنعت پوشش سر فراهم آوریم.