رد کردن لینک ها

نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در مازندران پایان یافت

نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی با عنوان «پارسی پوش» مازندران در نمایشگاه بین المللی قائمشهر واقع در جنب پل تلار که شامگاه (سه شنبه ۴ تیرماه) با حضور مسئولین  گشایش یافت و (یکشنبه ۹ تیرماه) با تجلیل از برپاکنندگان به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری، نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی با عنوان «پارسی پوش» مازندران در نمایشگاه بین المللی قائمشهر واقع در جنب پل تلار که شامگاه (سه شنبه ۴ تیرماه) با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در ۴۰ غرفه متعدد گشایش یافت، یکشنبه ۹ تیرماه به کار خود پایان داد.

«ذبیحی» در  این مراسم اختتامیه به تلاوت آیات روح بخش قرآن پرداخت.

«موسوی»، اشعاری در وصف حضرت امام رضا(علیه السلام) خواند و حاضران را به مشهد مقدس و بارگاه ثامن الائمه(علیه السلام)، روانه کرد.

«مصومه طالبی»، مدیر اجرایی نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی با عنوان «پارسی پوش» در مازندران، بیانیه ای درباره اهمیت تکریم زنان و حجاب و عفاف و تاثیرات شگرف و سازنده پوشش مناسب در جامعه و خانواده را قرائت کرد.

آیت الله «علی معلمی»، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائمشهر به سخنرانی ارزشمندی درباره اهمیت حجاب و عفاف و توجه به تولید داخلی و … پرداخت.

تجلیل از برپاکنندگان و زحمت کشان نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی با عنوان «پارسی پوش» در مازندران، پایان بخش این نمایشگاه بود.

منبع: خبرگزاری شبستان

به گفتگو بپیوندید